اینترنت موبایل وصل شد

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، با گذشت 11 روز از ناآرامی های ایران، بالاخره اینترنت موبایل در حال وصل شدن است. روز 25 آذر 98 و پس از آغاز اعتراض ها به افزایش قیمت بنزین، شورای امنیت کشور تصمیم گرفت اینترنت سراسر کشور را قطع کند. به مرور از اوایل صبح شاهد قطع ارتباطات بودیم و تا ساعات پایانی شب تقریبا تمام شهروندان از دسترسی به شبکه اینترنت محروم شدند. این تصمیم مسائل بی شماری برای مردم ایجاد کرد و چندین میلیون دلار هزینه به کسب و کارهای کشور وارد شد. بعد از گذشت یک هفته اینترنت ثابت وصل شد و حالا بالاخره در تاریخ 6 آذرماه، بسیاری از کاربران شبکه ایرانسل و کاربران همراه اول اطلاع می دهند که ارتباط اینترنت سیم کارت های آنان برقرار شده است.

اینترنت موبایل وصل شد

شب گذشته نیز رحمانی فضلی وزیر کشور با حضور در برنامه نگاه یک صدا و سیما اعلام کرده بود که امروز چهارشنبه قرار است شورای امنیت کشور با توجه به آرام شدن اوضاع در مورد وصل اینترنت موبایل تصمیم گیری کند.

وزیر کشور در این برنامه گفت:

در طول هفته گذشته بسیاری از اصناف و فعالین اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در مورد خسارات قطع ارتباط ایران با جهان هشدار دادند و درخواست کردند هرچه سریع تر این مشکل بر طرف گردد. امیدواریم علاوه بر بازگشت هرچه سریع تر کل شبکه به شرایط عادی، دیگر شاهد قطع اینترنت در کشور نباشیم.

منبع: دیجیکالا مگ

به "اینترنت موبایل وصل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینترنت موبایل وصل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید