حسن زاده: کارت قرمز چشمی آبی بود روی آتش استقلال و همه چیز از بین رفت، از چهره بازیکنان السد معین بود دچار اُفت روحی گردیده اند

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: تیم استقلال تا زمان 10 نفره شدن در دیدار مقابل السد کاملاً سوار بازی بود، اما متأسفانه اخراج روزبه چشمی آبی بود بر آتش این تیم.

حسن زاده: کارت قرمز چشمی آبی بود روی آتش استقلال و همه چیز از بین رفت، از چهره بازیکنان السد معین بود دچار اُفت روحی گردیده اند

رضا حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره شکست 5 بر 3 تیم استقلال مقابل السد قطر در مجموع دو دیدار رفت و برگشت در لیگ قهرمانان گفت: بعضی وقت ها قانون نانوشته فوتبال گریبان تیم ها را می گیرد. این قانون در بازی برگشت هم گریبان استقلال را گرفت. در حالی که کمتر کسی فکر می کرد تیم شفر بازی خوبی ارائه کند، این تیم عملکرد خوبی داشت و حتی در نیمه دوم وقتی مرتضی تبریزی گل دوم را زد، از چهره بازیکنان و مربی السد کاملاً معین بود که دچار اُفت روحی گردیده اند.

وی اضافه نمود: در این وضعیت کم تجربگی روزبه چشمی که اتفاقاً بازیکنی باتجربه به حساب می آید باعث اخراج او از زمین شد. همین مسئله هم موجب شد اُفت روحی گریبان تیم ما را هم بگیرد. در حالی که تیم ما سوار بازی بود، یک دفعه ورق برگشت و استقلال دیگر نتوانست برنامه های خود را در زمین پیاده کند. بازیکنان واقعاً خوب دویدند و جنگیدند، اما ای کاش در دیدار رفت هم همین طور بازی می کردند. قطعاً اگر به همین شکل بازی می کردیم به راحتی سه گل در تهران نمی خوردیم. حداقل انتظار من این است که بازیکنان باتجربه به راحتی کارت زرد نگیرند. شما نگاه کنید کارت زرد اول روزبه چشمی کاملاً بی مورد بود. چه احتیاجی است که او به یاری داور اعتراض کند؟!

شک نکنید اگر استقلال 10 نفره نمی شد می توانست گل سوم را هم به السد بزند، پیشکسوت باشگاه استقلال با بیان این جمله توضیح داد: وقتی گل دوم در دقیقه 50 زده شد، یعنی ما 40 دقیقه وقت داشتیم که گل های سوم و چهارم را هم به ثمر برسانیم. تیم السد به حدی خسته بود که اصلاً بازی نمی کرد و کاملاً بازی دست ما بود. متأسفانه کارت قرمز چشمی آبی بود که روی آتش استقلال ریخته شد و همه چیز از بین رفت. تمام زحمت بچه های تیم به خاطر یک اشتباه بچه گانه نابود شد. ما می دانیم چشمی بازیکن باتجربه و متعصب استقلال است و این اشتباهات هم عمدی نیست. به هرحال این اتفاقات در فوتبال می افتد و تمام شدنی هم نیست.

حسن زاده در خاتمه یادآور شد: من یک ایراد از بزرگ ترها و بازیکنان قدیمی تیم می گیرم. وقتی روزبه چشمی از زمین اخراج شد ما می توانستیم با فکرتر و باکیفیت تر بازی کنیم. خیلی وقت ها تیم های 10 نفره هم گل می زنند. به نظرم شاید بازیکنان استقلال هم می توانستند کمی با دقت تر بازی نمایند تا در ضد حمله به حریف پنالتی ندهیم. شما نگاه کنید در لحظات خاتمهی بازی همه دفاع را رها نموده و برای گل زدن به محوطه حریف رفته بودند. به نظرم اگر کمی بزرگ ترها دقت می کردند می شد این بازی را با پیروزی تمام کرد. این طور احساسی بازی کردن دیگر منسوخ گردیده. شاید اگر کمی دقت می کردیم و گل نمی خوردیم، می توانستیم گل سوم را هم در دقایق خاتمهی بزنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حسن زاده: کارت قرمز چشمی آبی بود روی آتش استقلال و همه چیز از بین رفت، از چهره بازیکنان السد معین بود دچار اُفت روحی گردیده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن زاده: کارت قرمز چشمی آبی بود روی آتش استقلال و همه چیز از بین رفت، از چهره بازیکنان السد معین بود دچار اُفت روحی گردیده اند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید