در مورد علی دایی صحبت نمی کنم، بازیکنان پرسپولیس محتاط بودند

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا گرشاسبی پس از پیروزی دو بر یک تیمش برابر نساجی قائمشهر گفت: بازی خوبی از خود ارائه کردیم و توانستیم به یک برد شیرین دست پیدا کنیم.

در مورد علی دایی صحبت نمی کنم، بازیکنان پرسپولیس محتاط بودند

وی تاکید نمود: بازیکنان ما محتاط بودند و نمی خواستند در این دیدار دچار مصدومیت شوند با توجه به اینکه هفته آینده بازی سختی مقابل الدحیل خواهیم داشت کمی با احتیاط بازی کردند که هم پیروز گردیده و هم آماده دیدار برابر الدحیل شوند.

وی در خصوص صحبت های علی دایی مبنی بر اینکه هنوز مطالباتش را از پرسپولیس دریافت ننموده است گفت: راجع به دایی صحبت نمی کنم اجازه دهیدمسائل مان را حل کنیم بعد در این خصوص صحبت خواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که زمان زیادی باقی نمانده در خصوص حکم AFC گفت: ما کوشش می کنیم تا همه مسائل را هر چه زودتر رفع کنیم اما احتیاج داریم که فدراسیون هم در این زمینه با ما همکاری بیشتری داشته باشد.

وی در خصوص دیدار دوشنبه پرسپولیس برابر الدحیل هم گفت: امیدوارم با همین نفراتی که در اختیار داریم بازی خوبی از خود ارائه نموده تا در مقابل این تیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

گرشاسبی در سرانجام اعلام کرد: داشته های پرسپولیس همین است ما باید تا نیم فصل قوی باشیم با همین نفرات ادامه دهیم تا ان شاءالله در نیم فصل دوم نتایج بهتری کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "در مورد علی دایی صحبت نمی کنم، بازیکنان پرسپولیس محتاط بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در مورد علی دایی صحبت نمی کنم، بازیکنان پرسپولیس محتاط بودند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید