چگونه در مصاحبه استخدامی قبول شویم؟

معمولا کارفرمایان به دنبال کارجویانی می گردند که علاوه بر مهارت های سخت، یعنی تحصیلات دانشگاهی و گواهینامه دوره های مختلف دارای مهارت های نرم نیز باشند.

چگونه در مصاحبه استخدامی قبول شویم؟

به گزارش خبرنگاران، بنابر اعلام کارجوپلاس، مهارت های نرم ویژگی ها و توانایی هایی هستند که فرد در راستا رسیدن به موفقیت شغلی از آن ها استفاده می نماید. مهارت های نرم مانند توانایی کار تیمی، فن بیان، مدیریت زمان و... می گردد که به فرد یاری می نماید تا در شغل خود پیشرفت کند.

کارفرمایان در شرکت های مدرن از آزمون های شناختی مانند MBTI ،NEO ،DISC و... برای شناخت بهتر مهارت های نرم کارجویان استفاده می نمایند. در این آزمون ها ویژگی های شخصیتی مانند درون گرایی یا برونگرایی، انعطاف پذیری و حتی میزان علاقه به فعالیت های مختلف مانند طبیعت گردی یا حل مسائل ریاضی نیز تعیین می گردد و این امکان را به کارفرما می دهد تا بهترین گزینه را از میان مصاحبه شوندگان انتخاب کند.

کارجویان نیز از این آزمون ها می توانند در جهت خودآگاهی و کشف علایقشان استفاده نمایند، این آزمون ها در سایت ها و برنامه های مختلف قرار داده شده اند، یکی از برنامه ها، اپلیکیشن کارجو پلاس است که در آن تست های MBTI ،NEO، هالند، هوش های چندگانه به صورت رایگان در اختیار کارجویان قرارگرفته است و کارجویان می توانند نتیجه این آزمون های مهارت نرم را با کارجویان دیگر مقایسه نمایند.

برای دانلود برنامه کارجو پلاس اینجا کلیک کنید.

(/https://karjoo.plus)

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "چگونه در مصاحبه استخدامی قبول شویم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه در مصاحبه استخدامی قبول شویم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید