رگبار و رعد و برق دو ساعت 50 درصد شهر یاسوج را خاموش کرد

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، بارش شدید و رگباری باران و رعد و برق در بعضی مناطق یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد موجب آبگرفتگی معابر و قطع برق در بعضی نقاط این شهر شده است.

رگبار و رعد و برق دو ساعت 50 درصد شهر یاسوج را خاموش کرد

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، مردم مناطقی که برق آنها قطع شده ضمن گلایه از این وضعیت اعلام کردند که چرا باید تا در شهر یاسوج کمی باران می بارد برق این شهر قطع می گردد.

یکی از اهالی شهر یاسوج به خبرنگار وبلاگ سفر و گردشگری گفت: مسئولان باید تا بارش ها پاییزی و زمستانی آغاز نشده، چاره ای برای این مساله که با هر باد و بارانی برق شهر قطع می گردد، بینیشند تا در فصل سرما و بارش ها مردم با مسائل و دردسرهای کمتری روبرو شوند.

یکی دیگر از اهالی یاسوج به خبرنگار وبلاگ سفر و گردشگری گفت: مدت سه ساعت در کلنیک شهید مفتح یاسوج سر نوبت پزشک بودم که برق قطع شد و بعلت نداشتن برق اضطراری کلنیک، دیگر نتوانستم به کار درمانی خودم بپردازم.

داود راهزادی، مدیرعامل شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص در گفت و گو با وبلاگ سفر و گردشگری با اشاره به بارش شدید باران و رعد و برق در شهر یاسوج و قطعی حدود دو ساعته برق این شهر گفت: بعلت رعد و برق شدید با کلیدهای ایستگاه بهمن برق بعضی مناطق شهر یاسوج قطع شد.

وی با اشاره به اینکه ایستگاه حادثه دیده مربوط به شرکت برق منطقه ای خوزستان بود، اضافه نمود: با کوشش نیروهای شرکت برق پس حدود دو ساعت برق شهر یاسوج که قطع شده بود، وصل شد.

همچنین یوسف آبسالان، رئیس اداره برق شهرستان بویراحمد در گفت و گو با وبلاگ سفر و گردشگری گفت: بر اثر بارش باران رگباری و رعد و برق شدید و آسیب دیده ایستگاه بهمن در منطقه تلخسرو شهرستان که منجر به از کار افتادن سه کلید این ایستگاه شد، برق 50 درصد مناطق شهر یاسوج قطع شد.

وی اعلام کرد: با انتقال بار این ایستگاه بر روی ایستگاه مختار برق 50 درصد مناطق شهر یاسوج وصل شد، البته هنوز بعضی موارد قطعی برق آپارتمانها و ترانس هایی را داریم که در حال اتصال برق و برطرف مشکل هستیم.

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد از بارش رگباری و شدید باران در بعدازظهرهای روز یکشنبه تا خاتمه هفته خبرداده بود که طی امروز یکشنبه بارش رگباری باعث قطع حدود دو ساعته برق بعضی مناطق شهر یاسوج شده است.

گزارش از؛ عیسی فتحی-خبرنگار وبلاگ سفر و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رگبار و رعد و برق دو ساعت 50 درصد شهر یاسوج را خاموش کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رگبار و رعد و برق دو ساعت 50 درصد شهر یاسوج را خاموش کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید