مداخله وزارت امور خارجه و ورزش روسیه در ماجرای تیم ملی بیاتلون

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری، وزارت امور خارجه و ورزش روسیه به موضوع حضور پلیس اتریش در اردوی تیم ملی بیاتلون این کشور پیش از شروع مرحله دوم جام جهانی 2018 ورود نموده اند.

مداخله وزارت امور خارجه و ورزش روسیه در ماجرای تیم ملی بیاتلون

به گزارش وبلاگ سفر و گردشگری و به نقل از خبرگزاری ریانووستی روسیه، پاول کولوسکوف، وزیر ورزش روسیه گفت: شرایط پیرامونی تیم ملی بیاتلون روسیه پس از حضور پلیس اتریش در محل اردو و تحقیقات دادستانی این کشور به اتهام دوپینگ و تخلفات 10 نفر از اعضای این تیم چندان خوب نیست، البته این اقدام اتریشی ها تحت کنترل وزارت امور خارجه و ورزش روسیه قرار گرفته است. مهم این است که در رقابت های ورزشکاران روسی در جام جهانی بیاتلون خللی ایجاد نگردد.

وی اضافه کرد: دادستانی اتریش تاکید نموده است که اعضای تیم ملی بیاتلون روسیه مسئله ای برای شرکت در رقابت های جام جهانی ندارند و هنوز برای ما موضوع حضور پلیس اتریش در اردوی تیم ملی کشورمان و تحقیقات دادستانی روشن نیست، البته گفته می گردد این تحقیقات مربوط به جام جهانی سال 2017 هستند اما دادستانی اتریش هنوز جزئیات دقیقی را به ما اعلام ننموده است.

دفتر دادستانی اتریش تحقیقاتی را در مورد تخلف اقتصادی و دوپینگ 10 عضو تیم ملی بیاتلون روسیه که هم اکنون در این کشور به سر می برند شروع نموده است. پلیس اتریش نیز با حضور در محل اردوی این تیم تحقیقاتی را انجام داد. 5 عضو اداری و 5 ورزشکار تیم ملی بیاتلون روسیه از سوی دادستانی اتریش تحت تحقیقات قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مداخله وزارت امور خارجه و ورزش روسیه در ماجرای تیم ملی بیاتلون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مداخله وزارت امور خارجه و ورزش روسیه در ماجرای تیم ملی بیاتلون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید