کلانشهری که 6 ماه است شهردار ندارد!

عضو شورای شهر کرج با اشاره به موضوع انتخاب شهردار کرج و با بیان اینکه وزارت کشور به انتخاب اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم توجه کند گفت: اگر قرار باشد هر کسی که اعضای شورا به عنوان شهردار معرفی می نمایند به هر دلیلی تأیید نشود پس دیگر بودن ما چه فایده دارد؟

کلانشهری که 6 ماه است شهردار ندارد!

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، محمد حسین خلیلی اردکانی در جلسه امروز یکشنبه یکم مهرماه شورای شهر کرج با اشاره گره خوردن مسأله تأیید شهردار کرج اظهار کرد: شورای پنجم قبل از معرفی شفقی به عنوان شهردار، سه نفر دیگر را به عنوان گزینه مناسب برای تصدی جایگاه شهرداری کرج معرفی نموده بود ولی هر سه آنها به دلایلی از سوی وزارت کشور تأیید نشدند.

وی ادامه داد: آخرین باری که اعضا شفقی را برای تصدی سمت شهرداری معرفی کردند بر این تصور بودند که هیچ مانعی برای تأیید او وجود ندارد و به زودی شهر صاحب شهردار می گردد.

خلیلی اردکانی اضافه کرد: شفقی از تمام فیلترهای نظارتی رد گردیده بود و حتی استاندارهم پذیرفته بود که با وجود احتیاج به توانمندی او در فرمانداری کرج با وزیر کشور هماهنگی های لازم را به عمل بیاورد تا بلأخره شهردار کرج معرفی گردد، ولی اینبار هم انتخاب اعضای شورای شهر نتیجه نداد.

وی شرح داد: اعضای شورای شهر دستشان به وزیر کشور نمی رسد ولی تقاضا دارند به کرج به عنوان شهری که با مشکل عدم تحقق درآمد، بدهی های سنگین و شهری که روز به روز به جمعیت و احتیاجهایش اضافه کرده می گردد، نگاه ویژه ای داشته باشند.

وی بیان نمود: انتخاب شهردار دیگر مشکل طلا و ارز نیست که حل آن زمانبر باشد به همین دلیل از وزیر کشر تقاضا می گردد نسبت به این مسأله با حساسیت بیشتری عمل نمایند چون مردم به ما رای داده اند و از شورا انتظار دارند. کرج احتیاج به مدیری دارد که بتواند با تعامل و همدلی مسائل را مرتفع کند به همین دلیل بیش از این نباید شهر بی شهردار بماند.

خلیلی اردکانی شرح داد: انتظار می رود وزارت کشور به رای نمایندگان مردم در شورای شهر توجه کند چون با گذشته یکسال از عمر شورای پنجم فرصت ها یکی پس از دیگری از دست می رود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کلانشهری که 6 ماه است شهردار ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانشهری که 6 ماه است شهردار ندارد!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید